Krówki reklamowe jak powinny wyglądać?

Krówki reklamowe
Krówki reklamowe

Na pewno jeśli już zdecydujemy się na wykorzystanie smacznych i popularnych cukierków jako element kampanii reklamowej to nie możemy pozostawić ich w takim samym kształcie i kolorze w jakim wszyscy je znają. Chodzi o to, że trzeba zainteresować reklamą umieszczona na cukierku, a na pewno tego nie uczynimy jeśli cukierki niczym nie będą różniły się od tych wszystkich znanych. Wybieramy je dlatego, że są smaczne i wiele osób miło je kojarzy, ale mimo to muszą jednak czymś zaskoczyć by promocja była skuteczna.Zatem możemy pomyśleć nad tym by nieco mienić kształt jaki posiadają krówki reklamowe,  a już na pewno popracujemy nad ich wyglądem. W tej sytuacji bardziej chodzi o barwy i wygląd opakowania tych cukierków. Jak wiadomo w tej kwestii mamy niemalże nieograniczone pole do popisu. Zanim jednak przystąpimy do nadruku dowolnej ilości znaków i rysunkowy warto zastanowić się czy na pewno wszystko jest wyraźne i czytelne. Wszak tylko i wyłącznie w taki sposób możemy liczyć na to, że nasza reklama zostanie zauważona. Zatem kolory mogą być jak najbardziej najróżniejsza, a nadruki urozmaicone. Nie mniej jednak wszystko razem musi stanowić spójną całość.

Jeśli już wiemy jak to ma wyglądać to możemy pomyśleć nad samym kształtem cukierków. W końcu krówki reklamowe  mogą być okrągłe, kwadratowe, standardowo prostokątne. Poza tym wszystkim ich wielkość także zależy od tego jak spory mamy nadruk i czy chcemy z krówek zrobić tradycyjny cukierki czy może cukierkowe batoniki. To także ma znaczenie. W tym drugim przypadku koszty na pewno będą nieco większe. Przede wszystkim dlatego, że więcej dużych krówek będzie trzeba wyprodukować, ale jednocześnie w ten sposób zyskamy dość sporo powierzchni do nadruku.

Jak najbardziej takie Krówki reklamowe  można wykorzystać pod warunkiem, że faktycznie posiadamy tyle napisów i grafiki promujące. W przeciwnym wypadku kształtem nie powinny one odbiegać od tych standardowych cukierków. Zatem tak naprawdę wielkość, ilość, a także wygląd krówek uzależniony jest przede wszystkim od tego co chcemy na nich umieścić.